• Ankara Prodüksiyon Reklam Tanıtım Drone Kiralama

Animasyon Yapımı

Animasyon Yapımı

Artık dijital teknolojiler sayesinde fiziki şartlarda gerçekleştirilen prodüksiyonlara ihtiyaç duyulmadan animasyon yapımı karakterler ve mekânlar kullanılabiliyor. Dolayısıyla reklam çalışmalarına büyük esneklik kazandıran bu uygulamalar günümüzün en popüler tanıtım araçları haline dönüştü diyebiliriz. Eğer sizlerde bu tarz bir çalışma ile firmanızı veya bireysel hizmetinizi tanıtmak istiyorsanız kuruluşumuzun etkin hizmetlerinden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Tek yapmanız gereken firmamıza ulaşmak ve yetkililerimizden kapsamlı bilgi talep etmek olacaktır.

Animasyon Film Hedef Kitlenize Uygun Hazırlanıyor

Tabi animasyon film sürecinin başlangıcında hedeflenen kitle ve tanıtma etki edecek Tüm özel bilgileri sizlerden alıyoruz. Daha sonra bu bilgileri çalışmanın temelini oluşturmak üzere etkin bir şekilde kullanıyoruz. Bunun yanı sıra prodüksiyonda vurgulanmasını istediğiniz mesajları ve diğer etkileyici unsurları projeye dâhil ediyoruz. Bu ön hazırlık sürecinde elde edilen verilere dayanarak uzman ekibimiz gerekli tespitlerini yapıyor. Bu aşamaların sonrasında yapılan tespitler ışığında çalışmalarımıza start veriyoruz. Şimdi de isterseniz hizmetlerimizin daha iyi algılanabilmesi için maddeler halinde bir sıralama yapalım;

  • Sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda karakterlerin ve objelerin oluşturulması. İzninizle bu konuya kısa bir açıklama getirelim. Ürün ya da hizmetinizi temsil edecek animasyon karakterler tarafımızdan oluşturuluyor.
  • Aynı amaçla ileri teknoloji ürünü programlar yardımıyla sizlerden gelecek talebe göre 2D, 3D formatlarında ürün veya hizmetinizi görselleştirme ve modelleme teknikleri ile şekillendiriyoruz
  • Prodüksiyona altyazı ve talebiniz olması durumunda seslendirme ekliyoruz
  • Kurgu ve montaj hizmetleri ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz
  • Güncel yazılımlarımız sayesinde HD görüntü kalitesinde post prodüksiyon aşamasına geçerek çalışmayı tamamlıyoruz

Animasyon Film Fiyatları Rasyonel Seviyelerinde Bulunuyor

Elbette bu tarz bir proje ile tanıtım düşünüyorsanız doğal olarak animasyon film fiyatları hakkında fikir edinmek isteyeceksinizdir. Ancak maalesef çalışmanın uzunluğu yada hangi formatta hazırlanacağı gibi faktörler henüz bilinmediği için net bir fiyat veremiyoruz.  Örnek vermek gerekirse 2D veya 3D formatları arasında yapacağınız tercih fiyatın aşağı ve yukarı yönlü değişmesine neden oluyor. Fakat lütfen bu konuda hiçbir endişe taşımayınız. Çünkü firmamız nezdinde fiyatlar her zaman rasyonel seviyelerde bulunuyor efendim. Ayrıca dilerseniz animasyon yapımı dışında firmamızdan etkinlik filmi veya havadan çekimler için Drone Kiralama hizmetleri alabileceğinizi lütfen unutmayınız. İlgili hizmetlerimize linkten ulaşabilirsiniz. Başarılı ve etkili projelerde buluşmak dileğiyle esen kalınız.


TEKLİF AL