• Ankara Prodüksiyon Reklam Tanıtım Drone Kiralama

Ürün tanıtım filmi

İmalatını gerçekleştirdiğiniz bir ürünün hızlı ve etkili şekilde kitlelere ulaştırılmasını ürün tanıtım filmi ile sağlayabilirsiniz. Eğer sizlerde markanızı temsil edecek bu tarz bir reklam filmi düşünüyorsanız web sayfamızın hizmetleri ile mutlaka tanışmalısınız. Çünkü makul fiyatlarda son derece profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz efendim. Hizmetlerimizden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken firmamız ile irtibat kurmak olacaktır. Peki, sizlere hangi nitelikli hizmetleri sunuyoruz. İsterseniz şimdi takdim ettiğimiz çalışmaları biraz daha ayrıntılı şekilde aktaralım.

Ürün Reklam Filmi İçin Doğru Yerdesiniz

Öncelikle başarılı bir kampanyanın önemli bir parçası olacak ürün reklam filmi kusursuz olmak zorundadır. Çünkü belki de milyonlarca insanın beğenisine sunulacak bir prodüksiyon her yönüyle beklentileri karşılamalıdır. Dolayısıyla önceliğimizi ürününüzün özel yanlarını ve diğer benzer ürünlere göre farklı avantajlarını vurgulamak için sizlerden bilgi talep etmek oluşturuyor. Bu özel bilgileri aldıktan sonra bir senaryo dâhilinde prodüksiyona dönüştürüyoruz. Bu çerçevede;

·         Filmin senaryosunun oluşturulması

·         Ürünün iç ve dış mekân çekimleri

·         İhtiyaç bulunması halinde havadan çekimler

·         Stüdyo ortamında hareketlendirilen objeler üzerinden gerçekleştirilen çekimler

·         İsteğe göre animasyon, illüstrasyon veya vektörel çalışmaların prodüksiyona eklenmesi

·         Çekimlere uygun seslendirme metni hazırlanması ( Senaryo yazarlarımız tarafından hazırlanıyor)

·         Müzik altyapısının oluşturulması

·         Kurgu montaj aşaması

·         Post Prodüksiyon sonrasında dijital verinin sizlere teslim edilmesi

Şeklinde özetlenebileceğimiz etkili bir ürün tanıtım filmi kısaca bu aşamalardan oluşmaktadır.

Ürün Tanıtım Filmi Fiyatları

İzin verirseniz konumuza önemli bir hatırlatma yaparak devam edelim. Kuruluşumuz tarafından hazırlanan ürün tanıtım filmi fiyatları her zaman makul seviyelerde sizlere takdim ediliyor. Ancak çalışmanın boyutları ve yayın süresinin ilk etapta belirsiz olması fiyatlarda aşağı ve yukarı yönde değişikliklere neden olmaktadır. Ayrıca filmde kullanılacak malzemeler veya mekân seçimi gibi daha pek çok faktörün fiyatlamada etkili olduğunu hemen belirtelim. Dolayısıyla sabit bir fiyattan söz etmemiz maalesef mümkün olamamaktadır. Fakat gerçekleştireceğimiz ön görüşme sonrasında taleplerinize göre sizlere ortalama bir fiyat çıkarabilmekteyiz. Lütfen başta ürün tanıtım filmi olmak üzere diğer profesyonel hizmetlerimiz arasında yer alan Web Tasarım, ve  İnşaat Tanıtım Filmi  gibi çalışmalarımız hakkında firmamızdan fiyat almadan net bir karar vermeyiniz. Çünkü uygun fiyatlarda profesyonel hizmeti firmamızda bulacaksınız efendim. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.


TEKLİF AL